אירינה-איזנברג

כרמיאל החרושת 5
אירנה אייזנברג, עורכת דין ומגשרת בכרמיאל , לפני הכל - בן אדם 
חוזים ומקרקעין, ירושות וצוואות
דוברת רוסית

החיים מזמנים לנו נסיבות שמחייבות אותנו לקבל ליווי משפטי או טיפול של עורך דין. כל אחד מכיר את ההרגשה הזו, להיכנס לשדה לא מוכר, לנסות להבין משהו מתוך בליל המילים והפרוצדורות, והכל גורלי כל כך, טעות קטנה יכולה ליצור הפסדים ובעיות. כאן אני נכנסת לתמונה.
בכל עניין שתגיעו אליי - קודם כל תקבלו ממני תמונה מלאה על התהליך כולו. תדעו מה מצפה לכם, מה יקרה בכל שלב וכמה זמן הוא אמור להימשך. תוכלו לשאול כל שאלה ולקבל את כל התשובות - הנחת העבודה שלי היא שאתם לא מכירים את התהליכים ומגיע לכם לדעת.
אני מעניקה מענה מיידי וליווי שוטף המותאמים לצרכים הספציפיים שלכם כלקוחות. העבודה שלי מוקפדת, החל מהתמונה הכללית ועד הפרטים הקטנים. באמצעות השתלמויות אני מעודכנת בכל השינויים בחקיקה ובפסיקה, וכך מעשירה את היכולת שלי למצוא פתרונות יצירתיים למקרים ספציפיים. במקביל לטיפול המשפטי בניירת אני איידע אתכם במצב באופן שוטף.  
במידת הצורך אפנה אתכם לאנשי מקצוע נוספים לקבלת מידע נוסף או ייעוץ מתחומים אחרים שאינם משפטיים - בדיקת כדאיות העסקה, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לכלכלת המשפחה, תיווך או בדיקת תיק הבניין בעירייה. הכל כדי לאפשר לכם לעבור את התהליך בחוכמה, בלי דאגות מיותרות ובלי הפתעות לא רצויות.    
 
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2007. 
עבדתי במשרדי עו"ד מובילים במרכז הארץ ובצפון וצברתי ניסיון רב
בתחום האזרחי ובפרט בדיני מקרקעין, נדל"ן, צוואות וירושות והוצאה לפועל.
סוף מעשה בפגישת -  ייעוץ תחילה!
פגישת יעוץ משפטית חשובה בתחילתו של כל תהליך המערב התחייבות או הסכמות בין שני צדדים ויותר .
בפגישת יעוץ עם עו"ד אירנה איזנברג עו"ד למקרקעין , צוואות , ירושות , וגישור נוכל לבחון את המשמעויות המשפטיות וההשלכות הצפויות לכל מהלך .
נבחן את זכויותיכם וחובותיכם ונעניק תשובה לכל שאלה כך שבסיום הפגישה תוכלו לדעת מה היא הדרך שתוביל אותכם לתוצאה הטובה ביותר עבורכם .
לפגישת יעוץ השאר פרטים
ליווי מלא של מכירה ורכישה של דירות מגורים.

ייעוץ בנוגע להיבטי מס.

עריכת הסכמי ממון.

עריכת צוואות וטיפול בירושות. 

גישור