פיקנבס

הדפס תמונה על קנבס

כל אדם אוהב לראות בגדול מאשר בקטן, הגדלת תמונות הינה דרך מצוינת להגשים את הרצון הזה, הדפסת תמונות קנבס בעידן הטכנולוגי של היום ורשת האינטרנט הפכה זמינה לכל אדם, אתר פיקנבס יאפשר לך להדפיס תמונות על קנבס ולהפוך את הבית שלך או של אהוביך למעין מוזיאון קטן ומקושט ברגעים היפים של החיים, ההדפסה על קנבס הינה פשוטה, אך יוקרתית בכל מקום בה היא תופיע, תמונת הקנבס יכולה להיות עבורך או מתנה עבור קרוביך וחבריך, היום ניתן לומר את מה שאמרו לפני עשורים בלי להתאמץ יותר מידי שזה יקרה,

 

"תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים.."

אז לסיכום, תחום הדפסה על קנבס של תמונה אישית או נוף, זמין לכל מי שיחפוץ בכך, שלושה שלבים ותמונת קנבס מדהימה מרעננת ומקורית תהיה בדרך לביתכם! אתר פיקנבס הוא אתר דינמי מתקדם אשר מדפיס קנבס למעלה מעשור ומשתמש במכונות ובחומרי ההדפסה הטובים בעולם מבית HP, הדפסה בפורמט רחב. תמונות קנבס אשר נמכרות באתר הינן בהנחה תמידית של 45% כאשר מעת לעת יהיו קופוני קנבס זמינים אשר יתנו הנחה נוספת להדפסה על קנבס, אז גלשו באתר ותיהנו מחווית גלישה מדהימה וממחירי הקנבס שלנו ובהצלחה!

רצוי לדעת! למה להזמין הדפסה על קנבס דווקא בפיקנבס ?!

1.        זמן האספקה של תמונות הקנבס מהיר וקשיח במידה וניתן אף מהיום להיום.

 

2.       אמנת התחייבות פיקנבס היא  שירותיות מקצועיות ומהירות בהדפסה על קנבס.

 

3.       שימוש  במכונות החדישות של HP רק צבעים מקוריים של HP סידרה Z החדשה=מחויבות לאיכות ועמידות!

 

4.        חומר ההדפסה על קנבס הינו מקורי HP שהינו קנבס היצירה הטוב ביותר בעולם ותואם הדפסה  HP

 

5.        מערכת מקצועית לבדיקת איכות. יתרה מכך כל תמונה עוברת בדיקה גרפית מקצועית על ידי מחלקת הגרפיקה לוודא איכות מקסימאלית ושיפורים במידת האפשר.

 

6.       הוספת הקדשה אישית על תמונת הקנבס ע"י מחלקת הגרפיקה שלנו.
 
7.  עיצוב קולאג' מתמונות שאתם בוחרים
 
8.  בסוף ולקינוח שיהיה טעם טוב,  מחיר הדפסה על קנבס אטרקטיבי תחרותי מלווה במבצעים עונתיים.